Architektura 21szego wieku : NORD ogłosił, że jest architektem dla Maggies Forth Valley

Maggie z dumą ogłosiła, że architekci Nords z Glasgow zgodzili się zaprojektować Centrum Maggie na terenie Królewskiego Szpitala Forth Valley w Larbert.
Zasadniczy darczyńca z Walk the Walk spodziewa się pięknego, wyjątkowego i przełomowego budynku .
od nagradzanej praktyki, która powstała w 2002 roku i stała się znana z charakterystycznych projektów, które często czerpią inspirację z zagadnień społecznych i kulturowych.
Wiadomość ta pojawi się wkrótce po tym, jak Norman Foster i Steven Holl zostaną ogłoszeni kolejnymi architektami dwóch nowych centrów Maggie w południowym Manchesterze w szpitalu Christie i Londynie w St.
Barts.
Dyrektor NORD, Alan Pert powiedział: To fantastyczny sposób na uczczenie 10 lat NORD i cieszymy się na współpracę z niesamowitym zespołem za tą siecią ośrodków.
Podczas niedawnej wizyty w siedzibie głównej Maggies w Londynie natknęliśmy się na kolekcję modeli architektonicznych różnych budowanych przez lata centrów, w tym pierwszego Richarda Murphy ego z 1996 roku.
To niesamowite osiągnięcie, że wiele z tych budynków zostało zrealizowanych i przyczynianie się do tej wizji to ogromny przywilej.
Czytaj dalej, aby uzyskać więcej informacji.
Miejsce nowego centrum znajduje się w obrębie dojrzałego lasu i wcześniej zajmował go Royal Scottish National Hospital z siedmioma akrami oszałamiających lasów mieszanych i ozdobnym jeziorem.
Rozległe ścieżki i lasy otaczające teren są utrzymywane przez Komisję Leśnictwa Szkocji, a odwiedzający centrum będą mogli cieszyć się bezpośrednim dostępem do tego niesamowitego udogodnienia.
Centrum będzie znajdować się w odległości krótkiego spaceru od nowego szpitala.
300M Forth Valley Royal Hospital zaprojektowanego przez Keppie i kilka minut od różnorodnych udogodnień Larbert i Stenhousemuir.
Budynek Maggie będzie miał okazję wykorzystać naturalne otoczenie, zamiast budować nowy rodzaj krajobrazu dla budynku.
NORD chce ustawić budynek obok jeziora, ale zmiany poziomu w całym obiekcie oznaczają, że budynek będzie miał silną pionową obecność i widoki na wzgórza Ochil i dolinę Forth.
Dyrektor naczelny Maggie, Laura Lee, powiedziała: Z przyjemnością ogłaszamy, że Nord jest architektem centrum Maggie w Forth Valley.
Są inspirującą i nowoczesną firmą, która czerpie wpływy z problemów społecznych i kulturowych, co czyni nas, w naszych oczach, idealnym rozwiązaniem dla Maggie.
Ich wybór był powodem wielkich emocji i nie mogę się doczekać, aby zobaczyć plany dla Forth Valley i ostatecznie powitać kolejne myślące, prowokujące, ciepłe i przyjazne centrum Maggie na świecie.
Zdjęcie Copyright jamesnicoll i licencjonowane do ponownego wykorzystania na podstawie licencji Creative Commons.
[podobne: renowacja mebli ceny, wizualizator elewacji, olx stalowa wola ]

Powiązane tematy z artykułem: olx stalowa wola renowacja mebli ceny wizualizator elewacji