Budownictwo i architektura : Wystawa NY otwiera dziś otwarcie: SLIPSTREAM / FreelandBuck

Dzięki uprzejmości FreelandBuck Co najmniej od czasu pierwszych prób określenia zawirowań Leonardo Da Vinci architekci byli zafascynowani dynamiką przepływu.
być może szukając ucieczki od solidnej, stabilnej natury budynków.
Począwszy od 1990 roku, architekci wykorzystali cyfrowe oprogramowanie do nasycania struktur i przestrzeni z takimi samymi cechami jak dokładne rysunki Da Vinci: płynność, falowanie, niestabilność i czasowość.
Ale podczas gdy oprogramowanie pozwoliło architektom tworzyć cyfrowo nowe, dynamiczne formy, starają się przełożyć te cechy na fizyczność materialnego świata.
Slipstream to fizyczna struktura, która bezpośrednio konfrontuje ten skok, przekształcając dwuwymiarowy cyfrowy rysunek linii w trójwymiarową przestrzeń.
W tym do Lebbeus Woods.
2010.
Slipstreaming.
rysunki przepływu, instalacja jest pojedynczym rysunkiem wytłoczonym w przestrzeni galerii i wyciętym w celu utworzenia zestawu połączonych ze sobą przestrzeni.
Wyciąg liniowy działa zarówno jako struktura i dynamiczny filtr wizualny, przesuwając widoki przez instalację, jak i między zdefiniowanymi przez nią przestrzeniami.
Jego integralność jako struktury jest maskowana zarówno przez jej redundancję, jak i jaskrawe zabarwienie.
Wykorzystując gradienty, które dyfundują i łączą się wzdłuż swojej długości, kolor wzmacnia linie faliste, tworząc prądy krzyżowe, które intensyfikują się jako wizualne wiry.
Nieredukowalna do formy, struktury lub grafiki, Slipstream jest połączonym zjawiskiem trzech.
Nie przegap dzisiejszego otwarcia SLIPSTREAM, 12 lipca, w dniach 7-9 wieczorem w nowojorskiej galerii Bridge w Lower East Side na Manhattanie.
Znajdź więcej szczegółów na oficjalnej stronie Bridgegallery.
Wystawa będzie widoczna do 24 sierpnia.
via FreelandBuck Dzięki uprzejmości FreelandBuck
[hasła pokrewne: vitopend 100 instrukcja, rynny ciągnione, zniesienie służebności ]

Powiązane tematy z artykułem: rynny ciągnione vitopend 100 instrukcja zniesienie służebności