Budownictwo wczoraj i dzis : Biblioteka Green Square Town Center i międzynarodowy konkurs Green Square Plaza

Miasto Sydney ogłosiło międzynarodowy konkurs na projekt w ramach projektu Green Square Development Project dla nowego Centrum Bibliotecznego i Plaza w sercu 278 hektarów na południe od centrum miasta.
Projekt Green Square Development to inicjatywa przebudowy 278 hektarów na południe od centrum Sydney, Australia, poprzez różnorodne funkcje mieszkaniowe, otwarte przestrzenie, biura i obiekty, które przyczyniają się do tętnienia życiem, zrównoważonej społeczności.
Biblioteka zostanie zaprojektowana jako centrum społeczności i centrum, a także jako źródło edukacyjne i twórcze, a także salon.
Projekt przeznacza 40 milionów dolarów na zaprojektowanie i budowę nowego obiektu i powinien stanowić integralną całość pomiędzy biblioteką a placem, który będzie także gospodarzem publicznych wydarzeń artystycznych, wydarzeń społecznościowych i rynków.
Pierwszy etap konkursu kończy się 21 sierpnia.
Odwiedź oficjalną stronę internetową Green Square Library, aby dowiedzieć się więcej.
Więcej szczegółów na temat konkursu i projektu po przerwie.
Konkurs zaprasza lokalnych i międzynarodowych architektów do opracowania Biblioteki i Plaza, których budżet wynosi odpowiednio 25 milionów i 15 milionów dolarów.
To nie tylko biblioteka, ale powinna stworzyć społeczność i centrum kulturalne, które będzie wspierać funkcje centrum usług społecznościowych, sal spotkań społecznościowych, kuchni komercyjnej oraz przestrzeni artystycznej i rzemieślniczej.
Lord Burmistrz Clover Moore zwraca uwagę, że projekty powinny zwracać szczególną uwagę na bezpieczeństwo, miejsca siedzące, klimat i obieg.
Biblioteka deweloperska Green Square i Plaza.
City of Sydney 2012 Ważne jest również, aby rozważyć przyszłe plany Green Square, aby zapewnić, że hub działa w ramach planów i przyszłej integracji biblioteki i placu wśród wielu innych udogodnień i funkcji obszaru.
W ciągu następnych dziesięciu lat obszar ten zostanie rozbudowany wraz z biblioteką i placem jako centrum wspólnoty w centrum miasta wraz z centrum miasta, które będzie ośrodkiem handlu i handlu detalicznego; szereg udogodnień społecznych w istniejących nieużywanych budynkach; szereg parków promujących zdrowe zajęcia i fitness; i zrównoważona infrastruktura dzięki szeregowi opcji transportowych i środków służących ochronie i rekultywacji wody, a także inicjatywom niskoemisyjnym w przestrzeni publicznej.
Konkurs na projekt odbędzie się w dwóch etapach.
Pierwszy etap konkursu kończy się 21 sierpnia, po czym wpisy zostaną ocenione przez różnorodne panele projektantów, architektów, ekspertów kultury i ocenione przez planistę kosztów.
Projekty z krótkimi listami zostaną poproszone o przesłanie szczegółowych zgłoszeń do następnego etapu.
Aby zapewnić udział społeczeństwa, wpisy zostaną wyświetlone w celu konsultacji społeczności.
Zwycięskie projekty zostaną ogłoszone do 2013 r.
I planowane do ukończenia w 2016 r.
Odwiedź oficjalną stronę internetową Green Square Library, aby zarejestrować się w celu aktualizacji rejestracji w projekcie.
za pośrednictwem australijskiego projektu i przeglądu Green Square Development Map.
Miasto Sydney 2012
[hasła pokrewne: bloczki keramzytobetonowe, wizualizator elewacji, renowacja mebli ceny ]

Powiązane tematy z artykułem: bloczki keramzytobetonowe renowacja mebli ceny wizualizator elewacji