Ze swiata architektury – Urban Shelter / Gabriela Gomes

Jo.
O Morgado Zaprojektowany przez Gabriela Gomes, Shelter ByGG.
wydobywa w przestrzeni publicznej obiekt rzeźbiarski, który może służyć jako przestrzeń życiowa.
Proponuje stworzenie modułu mieszkalnego, zapraszającego do odpoczynku wewnątrz rzeźby zainstalowanej w przestrzeni publicznej.
Sfotografowany przez Joao Morgado, projekt ten jest artystyczną manifestacją, która zapewnia innowacyjne i nieoczekiwane doświadczenie jako przestrzeń mieszkalna, powiązana z ekologicznymi rozwiązaniami i mobilnością.
Więcej zdjęć i architektów.
opis po przerwie.
Moduł ten będzie miał jedno podwójne pomieszczenie ze zintegrowanym WC, zapewniając komfort i prywatność swoich użytkowników.
Część estetyczna nie może zostać zapomniana i jest jednym z najsilniejszych aspektów tego projektu.
Jest to obiekt eksperymentalny, który łączy rzeźbę, design i architekturę, przeciwstawiając się nowym doświadczeniom z przestrzenią i kwestionując relacje artystycznych przyjemności i problemów mieszkaniowych.
Dlatego,.
Schronienie przez GG.
gromadzi koncepcje plastyczne z funkcjonalnością i zrównoważonym rozwojem z jednej tylko przestrzeni, niczym kokon / sypialnia .
.
Jo.
O Morgado W swojej konstrukcji i funkcjonowaniu, problemy środowiskowe można zaobserwować, głównie na: trwałości, przy użyciu materiałów nie zanieczyszczających środowiska i poddanych recyklingowi (płyta z drewna oparta na płytach OSB – orientowana płyta z drewna, Cork Thermal / acoustic i izolacja przeciwwstrząsowa, korek korka z korkiem) i energooszczędność, wykorzystując energię słoneczną i technologię oświetlenia LED.
.
Jo.
O Morgado Mobilność, związana z tymczasową cechą tej instalacji, zamienia ją w obiekt wędrowny ..
W pierwszej fazie zostanie on zainstalowany i zaprezentowany w Guimar.
Es 2012.
Europejska Stolica Kultury, jednak łatwość poruszania się po TIR pozwoli jej dotrzeć do innych miejsc bez potrzeby infrastruktury.
plan
[podobne: olx stalowa wola, rynny ciągnione, vitopend 100 instrukcja obsługi ]

Powiązane tematy z artykułem: olx stalowa wola rynny ciągnione vitopend 100 instrukcja obsługi