Kącik architekta – Aktualizacja: South Kilburn Regeneration / Alison Brooks Architects + Lifschutz Davidson Sandilands

Kilburn Park Road.
Dzięki uprzejmości ABA.
W ramach strategii przebudowy South Kilburn, Alison Brooks Architects współpracowała z Lifschutz Davidson Sandilands, aby zaprojektować lepsze domy, w bardziej zrównoważonym środowisku, dla obecnych i przyszłych mieszkańców.
Około rok temu podzieliliśmy się firmami.
wizja Ely Court, zbiór trzech różnych typologii, które wyznaczają kręgosłup.
wspólnych powierzchni.
plac zabaw, ogrody oraz przestrzenie publiczne i prywatne.
wzdłuż Cambridge Avenue.
Teraz duet uzyskał aprobatę dla nowej dzielnicy mieszkalnej bloków mieszkalnych, które tworzą prywatne ogrody komunalne w duchu sąsiedniej Maida Vale.
Jesteśmy naprawdę zadowoleni, że nadal pomagamy Brentowi przekształcić South Kilburn z odizolowanej nieruchomości w znaną i pożądaną okolicę mieszkalną.
Plan naszego zespołu polega na ponownym tworzeniu wspaniałych ulic, takich jak tworzenie wspaniałych domów rodzinnych.
wyjaśnia Brooks.
Więcej o projekcie po przerwie.
Kierując się wizjami do planu głównego, projekt będzie pracował nad przywróceniem historycznego wiktoriańskiego wzorca ulic South Kilburn z dynamicznymi, skierowanymi na zewnątrz ulicznymi pierzejami i częstymi wejściami na poziomie gruntu.
Projekt przyniesie więcej z.
Skali krajowej.
do sąsiedztwa, ponieważ istniejące monolityczne wieże zostaną zastąpione sześcio- i siedmiokondygnacyjnymi budynkami ożywionymi wykuszami, balkonami, lukarnami i pochyłymi dachami.
Na poziomie miejskim projekt ma na celu ponowne ustanowienie pieszego szlaku między Kilburn Park Road i Stafford Road, z nowym bulwarem i placem miejskim przy Kilburn Park Road.
Pozwalając, by blok mieszkaniowy stał się bardziej porowaty, system wzmocni połączenia sąsiedzkie z szerszą społecznością.
Wspólny ogród.
Dzięki uprzejmości ABA.
Na wschodnim tarasie ABA ustawiła budynek na 12 metrów, aby zaoferować 120-metrowy, 7-metrowy, pięknie zagospodarowany podwórko i podwójny rząd drzew ulicznych, aby zmiękczyć główną arterię w Kilburn.
Jako nowoczesna interpretacja typologii rezydencji, skrzynie okienne oznaczają wejścia komunalne, a górne piętra budynków odchylają się, tworząc wydłużony dach mansardowy, przerywany przecinanymi i wystającymi lukarnami.
W planie południowa brama.
budynek wykorzystuje wyraźną geometrię w kształcie liścia, w odpowiedzi na złożone skrzyżowanie głównych dróg.
Fasetowany plan daje możliwość rozwoju zagospodarowanych przestrzeni.
na poziomie gruntu.
Plan terenu i strategia elewacji.
Dzięki uprzejmości ABA.
Brooks dodał: To była rzadka okazja dla naszego zespołu, aby zapewnić wspaniałą architekturę mieszkaniową, spektakularny wspólny ogród, trene bulwary i nowy publiczny plac.
Mamy nadzieję, że ten program ustanowi nowy standard dla budownictwa mieszkaniowego jako zrównoważonego, zintegrowanego projektu urbanistycznego.
Stuart Road.
Dzięki uprzejmości ABA.
[więcej w: ranking producentów okien, cennik budowlany fundamenty, olx bełchatów ]

Powiązane tematy z artykułem: cennik budowlany fundamenty olx bełchatów ranking producentów okien